X
تبلیغات
زولا
پنج‌شنبه 12 آذر 1394

نامبرده امروز دو جلد کتاب خونده ، کونش صاف شده از بس که نشسته ، به هر کی زنگ زده یا جواب نداده ، یا برنامه داشته. ایشون یه هفته اس توسط آدمهای مختلف داره پیچونده میشه و باز با این منوال داره به لاک خودش رجوع میکنه . باید برایش دست به دعا کنید که بدتر نشود . باید بیایید بزنید تو سرش . ایشان در طی روز با هر نگاهی در منزل پتانسیل دعوا و غضب را داشته  و خانواده با حفظ فاصله شرعی از ایشان عبور میکنند و مادرشان میگوید توی اون کتاب اتفاق جنایی روایت شده که نگاهت اینجور است ؟ 

ایشان در مواقع اضطرار از منزل میرود که پاچه دیگران سالم بماند. ایشان در این هفته سه بار به مای اسپات خویش سر زده و این نشان در درجه وخامت اوضاع دارد. پدر تنها کاری که میکند میگویید بگذار شب امتحانت برسد منم همینگونه با اخم نظاره ات میکنم و در این جمله اینقدر که میخواد گره از کار دخترش باز کند ، آدم انگشت به دهان میماند. نفرت از ایشان در این روزها به اوج خودش رسیده و واقعا تحمل نگاه در چهره ایشان را ندارم .

 آه ، از آن آه های طولانی ، کشیده ، که اگر جایی در کنار کسی کشیده شود او برمیگردد و میگوید اوه اوه جیگرم آتیش گرفت ، جمع کن خودتو. 

باتاکید بهت میگویم که این جملات واقعی هستند . زندگی همینقدر کسشر هست و میدونم که برای اینکه بهم ثابت کنه بدترشم بهم نیشان میده .

برچسب‌ها: دریای غم ساحل ندارد، نصیحت نکن